Perkraustymo paslaugos

Mūsų įmonė siūlo šias perkraustymo paslaugas:

  • butų perkraustymai,
  • biurų perkraustymai,
  • įmonių perkraustymai,
  • gamybinių patalpų perkraustymas

Yra keletas variantų jūsų daiktams perkraustyti

  1. nuo durų iki durų
  2. pakrovimas,pervežimas,iškrovimas
  3. pervežimas

Perkraustymo paslauga MAXIMUM:

baldų išrinkimas, supakavimas, transportavimas, iškrovimas, išpakavimas, surinkimas, baldų ir kitų jusų asmeninių daiktų pastatymas į vietas. Po kraustymo likusios pakavimo medžiagos ir šiukšlės surenkamos ir išvežamos. Šis perkraustymo variantas yra įlgiausias,tačiau jums sukeliantis mažiausiai rūpesčių.

Perkraustymo paslauga MEDIUM:

Savo daiktus jūs supakuojate patys, išardote baldus. Mūsų darbas – daiktus sukrauti į automobilį, nuvežti į naują vietą, iškrauti ir sunešti į vidų. Įšsipakuoti daiktus, surinkti baldus, sustatyti viską į vietas ir išvežti šiukšles jūs turėsite patys.

Perkraustymo paslauga MINIMUM:

Savo daiktus susipakuojate, išardote baldus, pakraunate į automobilį, iškraunate naujoje vietoje, susinešate patys. Perkraustymo kompanija jums pateikia tik automobilį persikraustymui. Mes turime tik vieną prašymą – raskite perkraustymo kompanijos automobiliui parkavimosi vietą kuo arčiau pasikrovimo ir išsikrovimo

Perkraustymo paslaugos

Perkraustant biurus ir butus beveik visada užsakomos ir specialios perkraustymo dėžės – tai ženkliai palengvina ir pagreitina patį perkraustymo procesą. Perkraustymo dėžių naudojimas taip pat turi įtakos ir kraustymo darbų kokybei.
Kartais, vykdant perkraustymo darbus prireikia ir surinkti bei išrinkti baldus, stelažus ir pan. Baldų surinkimas – itin atsakinga paslauga, kurią būtina, kad atliktų savo srities meistras. Dažniausiai perkami baldai būna nebrangūs, tačiau, deja ir nelabai patvarūs, todėl juos išrenkantis ir surenkantis baldų surinkėjas turi tiksliai žinoti visus šio darbo ypatumus, kad perkraustyti baldai naujoje vietoje stovėtų tvirtai ir neklibėtų.
Baldų supakavimo paslauga dažniausiai naudojasi asmenys išvykstantys į užsienį. Baldų supakavimo paslauga skirta vartotojams, kurie nori apsaugoti savo baldus ir daiktus nuo apgadinimo ilgose transportavimo distancijose.
Transporto paslaugos užsakymas pergabenti daiktus turi būti išankstinis, nepaliekant to paskutinei akimirkai. Užsakant pervežimo paslaugą užsakovas gali būti tikras, kad užsakytas transportas atvyks laiku bei paruoštas pervežimui.
Seifų gabenimas – specifinė paslauga kurią atlikti galima patikėti tik PPL patikrintiems specialistams. Numatomų gabenti seifų išmatavimai ir svoriai turi būti būtinai pranešami PPL iš anksto, kad vadybininkai ir darbų vadovai galėtų įvertinti esamą situaciją bei parinkti tam darbui skirtą specializuotą įrangą su kuria saugiai ir nieko nepažeidžiant galimą būtų pergabenti net ir iki 2500 kg. sveriančius seifus.
Krovėjų paslaugos – išskirtinė paslauga, kuria naudojasi įmonės, turinčios sandėlius, priimančius atvykstančius krovinius ir samdančios PPL patikimus ir darbščius krovėjus, kurie per maksimaliai trumpą laikotarpį atlieka visus būtinus krovimo darbus. Mūsų įmonės pagrindinis tikslas siekti, kad perkraustymo paslaugos būtų aukščiausios kokybės, suteiktos laiku ir vietoje.